דלג לתוכן העמוד

חדשנות ב-FIRST

מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM) היוו מאז ומתמיד מאיץ לחדשנות המקדמת את עולמנו. כשאנחנו מתווים ומגלים טכנולוגיות ותעשיות עתידיות, אנחנו מכינים את בני הנוער של היום להיות המנהיגים ומובילי החדשנות של העתיד.

במהלך עונת 2020-2021 FIRST® GAME CHANGERS powered by Star Wars: Force for Change, אנו מציעים אתגרים לכל תוכניות FIRST השונות, המעסיקות את התלמידים בחדשנות מעשית, ומספקות לכל המשתתפים אפשרות לפיתוח הנוסף של הביטחון ומיומנויות בזיהוי ופתרון בעיות, פיתוח עסקי ושיווקי, הבנה ושימוש בממצאי מחקר, תכנון יעיל, יישום, חשיבה אסטרטגית ועיצובית ותהליך יזמות וחדשנות.

קבוצות FIRST® LEGO® League, FIRST® Tech Challenge ו-FIRST® Robotics Competition יציגו ויחגגו את הפתרונות החדשניים שלהם בטקס פרסי החדשנות העולמית 2021 שייערך ב־28 עד ה־30 ביולי 2020 כאירוע מקוון בנוכחות שותפים אסטרטגיים של FIRST וקהל בינלואמי של עמיתים ומנהיגים מהתעשייה.

FIRST LEGO League Challenge - פרויקט החדשנות

כחלק מעונת FIRST LEGO League RePLAYSM, קבוצות המשתתפות בפרויקט החדשנות יזהו בעיה הקשורה לאנשים שאינם פעילים מספיק, יחקרו את הבעיה ויעצבו טכנולוגיה חדשה או ישפרו קיימת.

התלמידים יעבדו במשותף על רעיונותיהם כאשר עליהם לשקול חסמים אפשריים ליישום, לתעד את ההערכת של המצאתם ולתקף את העיצוב אל מול אנשי מקצוע בתחומי STEM.

ניתן ללמוד עוד על תהליך המועמדות, והנחיות פרויקט החדשנות בקישור זה.
לשאלות נוספות, שלחו דוא"ל לכתובת challenge@firstisrael.org.il.

FIRST Tech Challenge – Innovation Challenge presented by Qualcomm

באמצעות FIRST Innovation Challenge presented by Qualcomm, התלמידים בתוכנית FIRST Tech Challenge יחקרו מה המשמעות של להיות מובילי חדשנות וימצאו פתרונות לאתגרים הגדולים ביותר של החברה המשפיעים על העולם לדורות הבאים.

הפרטים וההנחיות יוכרזו במהלך שידור ה-Kickoff של תוכנית FIRST Robotics Competition שיתרחש ב־9 בינואר 2021 בשידור חי באתר FIRST.
ב־9 בינואר יחשפו פרטי האתגר יחד עם פתיחת הגישה למדריך האתגר הרשמי שיכלול הנחיות הרשמה, לוחות זמנים ופרטים נוספים.

FIRST Robotics Competition – Innovation Challenge presented by Qualcomm

באמצעות FIRST Innovation Challenge presented by Qualcomm, התלמידים בתוכנית FIRST Robotics Competition יחקרו מה המשמעות של להיות מובילי חדשנות וימצאו פתרונות לאתגרים הגדולים ביותר של החברה המשפיעים על העולם לדורות הבאים.

הפרטים וההנחיות יוכרזו במהלך שידור ה־Kickoff שיתרחש ב־9 בינואר 2021 בשידור חי באתר FIRST.
ב־9 בינואר יחשפו פרטי האתגר יחד עם פתיחת הגישה למדריך האתגר הרשמי שיכלול הנחיות הרשמה, לוחות זמנים ופרטים נוספים.