דילוג לתוכן העמוד

עדכון 4: קבלת ערכות המשימה, מסמכים רשמיים ועדכונים באתר, המשך רישום לעונה ואיסוף ערכות המשימה

יום חמישי, 13 בספטמבר 2018 (לפני 6 שנים)

קבוצות יקרות, אנו נרגשים לעדכן שעד כה נרשמו למעלה מ־300 קבוצות לעונת הפעילות הקרובה! בהמשך לרישום לעונת הפעילות, חלוקת ערכות המשימה בעיצומה וכעת ניתן לאסוף את הערכות גם מסמינר סוכות. אז מה עומד על הפרק בזמן הקרוב?

קבלת ערכות המשימה לעונת INTO ORBIT

לאור מועד פתיחת הרישום ותקופת החגים, אנו מאפשרים במקרים מסוימים למשוך את ערכת המשימה לעונה תוך כדי תהליך הרישום. הדבר נובע מתוך הרצון שלנו לאפשר לקבוצות להתחיל ולפעול העונה. ניפוק ערכות המשימה מותנה באישור של FIRST ישראל, בכפוף לעמידה בקריטריונים ובהתאם לשיקול דעתנו. על מנת להגיש בקשה למשיכת ערכה במהלך הרישום, אנא הגישו בקשה באמצעות הקישור הבא.

איסוף ערכות המשימה בעיצומו!

קבוצות אשר השלימו את הליך הרישום באמצעות מערכת רישום וניהול הקבוצות החדשה שלנו מוזמנות להגיע ולאסוף את הערכה שלהן לעונה ממשרדינו שברחוב ליסין 14 בתל אביב. כיצד תוכלו לדעת שהשלמתם את תהליך ההרשמה? תהליך ההרשמה יושלם במידה וביצעתם את השלבים הבאים:

  1. הגשת טופס כתב ההתחייבות חתום ע"י מנהל ביה"ס במערכת הרישום
  2. העברת תשלום
  3. קבלת אישור על תשלום
  4. קבלת הסטטוס "מאושרת" במערכת הרישום

איסוף הערכות יתבצע בין הימים א'-ה' בתאום מראש בלבד. לתאום הגעה, שלחו דוא"ל ל־[email protected] או בטלפון 077-5256428.

סיימתם את הליך הרישום למערכת אך לא יכולים להגיע אלינו לאיסוף הערכה? קיימות שתי אופציות נוספות לאיסוף הערכה!

  • שילוח בדואר שליחים - יתבצע החל מה־1 באוקטובר 2018.
  • איסוף עצמי מסמינר סוכות - יתבצע בהודעה מראש עד לתאריך ה־ֿ16 בספטמבר לדוא"ל [email protected].

המשך רישום לעונת INTO ORBIT

בהמשך לעדכונים הקודמים לעונה, אנו חוזרים ומזכירים כי מערכת רישום וניהול הקבוצות החדשה עדיין פתוחה וזמינה לרישום. אנא שימו לב, קבוצות אשר ביצעו רישום ראשוני במערכת, אך טרם השלימו את הגשת הטפסים הדרושים להמשך הרישום לעונה- מתבקשים לעשות זאת כעת. על מנת להמשיך את הליך ההרשמה יש להגיש באופן מקוון ובאמצעות המערכת את טופס כתב ההתחייבות, בקשה לחשבונית ואת טופס הזמנת הערכה לעונה וכן לבצע את התשלום בהתאם למסלול המבוקש. ההרשמה תהיה פתוחה עד ל־15 באוקטובר או עד להגעה למכסת הקבוצות המקסימלית לעונה. לרישום למערכת אנא לחצו כאן. ניסיתם להירשם ולא הצלחתם? אנא פנו אלינו לכתובת הדוא"ל [email protected] ונשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהשלמת תהליך הרישום.

בברכת שנה טובה ומוצלחת ועונת פעילות נפלאה! צוות FIRST ישראל