דילוג לתוכן העמוד

עדכון 1: קול קורא של משרד החינוך, סמינר FIRST, רישום לעונת 2019

יום רביעי, 05 בספטמבר 2018 (לפני 6 שנים)

קבוצות שלום! שנת הלימודים החלה וההתרגשות בשיאה, אנו מקווים שאגרתם כוחות במהלך החופש ושהייתה לכולם פתיחת שנה מוצלחת. אנו בעיצומן של ההכנות לקראת העונה הבא ובטוחים שתהיה לכולם עונה מהנה ומרתקת!

קול קורא 2019

את כל הפרטים על הגשת הבקשה ניתן למצוא כאן. כל הטפסים הנדרשים כדי להגיש את הבקשה נמצאים באתר זה תחת הכותרת "קריטריונים לתקצוב תחרויות ואולימפיאדות תשע"ט ואילך". אנו מבקשים את תשומת ליבכם לשינויים שנעשו, יש לקרוא בעיון את פרטי הבקשה ולעמוד בכל התנאים שמשרד החינוך דורש. לתשומת לבכם – תהליך הגשת הבקשה למינהל מבוצע דרך הרשות המקומית / הבעלות של בה"ס במערכת המרכב"ה ולא באופן ישיר על ידי הקבוצה/בית הספר. יש להגיש את הבקשה במלואה עד 18/10/15.

סמינר FIRST

סמינר FIRST העשירי יוצא לדרך! שוב ניפגש ונחלוק בידע העצום המצוי אצלכם - חברי הקהילה. המון תודה לכל המרצות והמרצים על ההשקעה הרבה. למכללה הטכנולוגית רופין, למרכז היזמות ירוק ולאלי ברק העומד בראשו על האירוח של הסמינר. כל הפרטים על הסמינר מופעים בקישור הזה. ללו"ז ההרצאות המפורט ולרישום לחץ כאן. אנא הירשמו לימים השונים בכדי שנדע להיערך בצורה מיטבית. קובץ הרישום הינו קבוצתי! מכאן כי כל קבוצה צריכה למלא את טופס ההרשמה פעם אחת בלבד ובצורה מרוכזת עבור כל חברי הקבוצה.

רישום קבוצות לעונת 2019-2018

תהליך הרישום לעונה כולל 4 שלבים:

  1. מכתב התחייבות - הנכם מתבקשים לשלוח מכתב התחייבות חתום ל- FIRST ישראל. מכתב ההתחייבות צריך להיות חתום על ידי מנהל בה"ס בלבד! במידה והנכם זקוקים למידע / הבהרות בנושא תמיכה פיננסית, קריטריונים להצטרפות או כל נושא אחר אנא שילחו דוא״ל ל־[email protected]. שימו לב כי קיימים שני נוסחים של מכתבי התחייבות! האחד לקבוצות ותיקות והשני לקבוצות חדשות, אנא הקפידו למלא את המכתב הרלוונטי לקבוצתכם!
  2. רישום במערכת FIRST US - כל הקבוצות, חדשות וותיקות, חייבות לבצע רישום במערכת הרישום של FIRST ארה"ב. במערכת יהיה צריך להירשם לאירוע הפתיחה הישראלי ולתחרויות האזוריות (Districts).
  3. הצטרפות לרשימת התפוצה - כל קבוצה מתבקשת למלא את הטופס בקישור הזה ע"מ להיות חלק מרשימת התפוצה לעונה. אנחנו מבקשים שעד 5 חברי קבוצה ימלאו את הטופס (חובה כי לפחות אחד מחמשת הנרשמים יהיה מנטור!)
  4. טופס ויתור והסכמה - כבכול שנה, על מנת לקחת חלק בתחרות על כל משתתף לחתום על טופס ויתור והסכמה. לתלמידים מתחת גיל 18 ימולא הטופס ע"י הוריהם. השנה, ניתן למלא את הטופס בצורה מקוונת. קישור לטופס אלקטרוני נמצא כאן! על מנטור הקבוצה לוודא החתמת כל המשתתפים ו / או הוריהם. לאחר מילוי הטופס, על מנטור הקבוצה לשלוח טופס אישור על השלמת התהליך

שנה טובה לכולם! צוות FIRST ישראל