דילוג לתוכן העמוד

עדכון 2: פרסום קול קורא, רישום לעונה וסמינר סוכות

יום רביעי, 04 בספטמבר 2019 (לפני 4 שנים)

שלום קהילה יקרה! שנת הלימודים החלה וההתרגשות בשיאה, מקווים שהייתה לכולם פתיחת שנה מוצלחת! בפתיחת העונה שלנו, אנו מבקשים לעדכן בכמה נושאים חשובים הדורשים פעולה.

קול קורא

משרד החינוך פרסם את הקול הקורא מספר 9709 - לתקצוב תחרויות בתחומי הרובוטיקה בשנת הלימודים תשע"ט. אנו מבקשים את תשומת ליבכם לשינויים ועדכונים שנעשו - נא לקרוא את כל פרטי ותנאי ההגשה: לטופס המלא לחץ כאן. ההגשה בתוקף מיום 18.9.2 – ועד 18.10.15. לשאלות ובירורים בנושאים פדגוגיים יש לפנות למר אייזנר אביב בדוא"ל avivai@education.gov.il ולעיין בהפניות נוספות בסעיף 9 בטופס הבקשה הנ"ל.

הרשמה לעונת 2018-19

שימו לב כי ההרשמה לעונה הקרובה מתבצעת ע"י מילוי ושליחת טופס ההרשמה ורישום הקבוצה במערכת TIMS באתר FIRST העולמי (לפרטים נוספים והרשמה). מזכירים לכם כי שליחת טופס ההרשמה עד ה־7 בספטמבר 2018. תשלום הקבוצות עד ל־18 בספטמבר. אנו ממליצים לקדם את עניינים הרישום ככל הניתן, בכדי להימנע מהלחץ של תחילת ספטמבר והחגים. אם יש קושי כלשהו, שאלות, או צורך בהארכת מועדי ההרשמה והתשלום, נא ליצור קשר עם רכז התוכנית, רן בדוא״ל ftc@firstisrael.org.il.

אירוע בעיטת הפתיחה

אירוע ה־Kickoff הישראלי (פתיחת העונה וקבלת ערכות הרובוט) יתקיים ב־18 בספטמבר, ביום הראשון של סמינר סוכות במכללת רופין - עמק חפר. שימו לב להרשמה הנדרשת של הקבוצות להרצאות הסמינר ולאירועים השונים.

שנת לימודים פוריה ועונה מוצלחת, צוות FIRST ישראל