דילוג לתוכן העמוד

עדכון 12: הרשמה ל-Scrimmage #1, תחרויות במגרש רשמי, ולוחות זמנים

יום שני, 26 באפריל 2021 (לפני 3 שנים)

קבוצות יקרות,

בכדי להמשיך את תהליך הלמידה ההדרגתי ובכדי לאפשר לקבוצות לעבור תחרויות מקדימות לפני אירוע הגמר הארצי, נקבע כי אירועי ה-Scrimmage יתקיימו במודל מרוחק ודומה לאירועי ה-Pre-Games אשר התקיימו עד כה. 

בשנה זו, בשונה משנים קודמות, שיטת ההרשמה הינה כל הקודם זוכה. ההרשמה לאירוע Scrimmage #1 תפתח ביום שלישי, ה־27 באפריל בשעה 12:00 ותסתיים ביום חמישי ה־29 באפריל בשעה 19:00. אנו ממליצים לקבוצות לא להמתין ולהירשם רק לאירוע האחרון כיוון שלא נוכל להבטיח מקום לכל הקבוצות. במידה וקבוצה ששובצה מחליטה לא להשתתף, מקומה יעבור לקבוצה הבאה בתור לפי סדר ההרשמה, לכן מומלץ לקבוצות אשר נרשמו ולא קיבלו שיבוץ להיות מוכנות לאירוע. מועדי האירועים מופיעים באתר FIRST, בכל אירוע ישתתפו 15 קבוצות.

להרשמה לתחרויות לחצו כאן

אפשרות להשתתפות במגרש רשמי

שימו לב - ההשתתפות והרצת הרובוט אפשרית אצלכם בסדנה (בהתאם למדריך המשחק) או על המגרשים הרשמיים אצל הפרטנרים של FIRST Tech Challenge בישראל:

  1. דימונה - תיכון זינמן / אתי יצחק - [email protected]
  2. תל אביב - תיכון תיכונט / מור הרפז - [email protected]
  3. ירושלים - ביה״ס פלך / ייטב קוריט - [email protected]
  4. משגב - תיכון משגב / שירלי אילני - [email protected]

התיאום וההגעה אל הפרטנרים בתיאום מולם בלבד. עם זאת חשוב להזכיר כי רק קבוצות אשר ירשמו לאירועי ה-Scrimmage ב-Dashboard יוכלו להשתתף (בחדרי השיפוט ובהעלאת מקצים).

לוח זמנים לתחרות ה-Scrimmage

על הקבוצות להזין, במהלך 3 ימי התחרות, תוצאות של 6 מקצים במערכת הניקוד. בנוסף, נדרש לצלם ולשלוח 2 סרטוני מקצים של הרובוט שלכם - מהתחרות הנוכחית או מתחרות קודמת (מומלץ מקצים בהם רואים את הרובוט העדכני ושהשגתם בהם תוצאות טובות), עצמאית או בשיתוף הפרטנר המארח. את הסרטונים יש להעלות עד שעה 14:00 ביום 2 של התחרות. הסרטונים יוצגו לשופטי הפרסים, לשופט הזירה הראשי וחלקם ישודרו בשידורי FIRST. חדרי השיפוט יתקיימו באופן מקוון באמצעות פלטפורמת Microsoft Teams. הנחיות הצילום ופרטים נוספים מופיעים בעדכונים האחרונים. בהרשמתכם לתחרות הנכם מאשרים את פרסום הסרטונים בשידורי FIRST.

יום 1
יום 2
יום 3
09:00 - טקס פתיחה
09:00 - פתיחת יום התחרות
09:00 - פתיחת יום התחרות
09:30 - פתיחת התחרות
14:00 - מועד אחרון להעלאת 2 סרטוני מקצים
19:00 - טקס סיום ופרסים
19:00 - סיום יום
16:30 - תחילת חדרי השיפוט
19:30 - סיום התחרות
 
19:00 - סיום יום
 

לשאלות: [email protected].

בהצלחה רבה, צוות FIRST ישראל