דילוג לתוכן העמוד

עדכון 1: פתיחת הרשמה CENTERSTAGE

יום ראשון, 06 באוגוסט 2023 (לפני שנה)

קבוצות יקרות,

אנו שמחים לעדכן כי ב-6 באוגוסט, יום ראשון הקרוב, בשעה 12:00 בצהריים, תיפתח ההרשמה לעונת 2023-2024. ברכות לקבוצות הוותיקות והמון בהצלחה לקבוצות החדשות המצטרפות זו השנה הראשונה למשפחת FIRST!

הכוח בידיים שלכם

כחלק מעונת _FIRST_® IN SHOW, תלמידי הקבוצה ישתמשו בעוצמה של עיצוב, יצירתיות ודיוק כדי ליצור חוויות חדשות. מוכנים להתחיל? בדומה לעונות הקודמות, ההרשמה נעשית באמצעות ה-Dashboard של FIRST ישראל. דרישת התשלום תשלח אליכם בתחילת חודש ספטמבר.  

לרישום קבוצה לעונה לחצו כאן

 רישום קבוצות חדשות

קבוצות חדשות מתחילות את התהליך ברישום באתר האמריקאי FIRSTINSPIRES וקבלת מספר קבוצה. לשאלות אנא פנו במייל [email protected] או בטלפון 054-677-0227.

רישום קבוצות ותיקות

יש להתחיל את ההרשמה ב-Dashboard של FIRST ישראל, ולאחר מכן, תועברו משם אוטומטית להשלמת ההרשמה במערכת ניהול הקבוצות האמריקאית. בכל בעיה או שאלה אנא פנו לכתובת המייל [email protected] ונשמח לסייע.  

דמי הרישום לעונה

דמי הרישום לעונה ללא שינוי מהעונה הקודמת ועומדים על 8,500 ש״ח, והם כוללים:

  • מספר קבוצת _FIRST_® Tech Challenge רשמי
  • הרשמה לעונת 2023/24
  • השתתפות בתחרויות המוקדמות
  • גישה למשאבים לניהול קבוצה וההשתתפות בהדרכות מקצועיות לאורך העונה
  • קיימת אפשרות לרכישת ערכת REV Starter Kit V3 בעלות של 5,000 ש״ח נוספים. עלות המשלוח כלולה במחיר. קבוצות המעפילות לגמר, יידרשו בנוסף להעביר תשלום ע"ס 4,000 ש"ח.   תוכנית FIRST Tech Challenge נתמכת על ידי משרד החינוך ונמצאת במסלול גפ"ן בשם FIRST Tech Challenge מספר 3271. לפרטים נוספים ראו firstisrael.org.il/gefen

נתראה בקרוב, רן, FIRST ישראל