דילוג לתוכן העמוד

ההזדמנות שלך להשפיע על העתיד מתחילה כאן.

FIRST היא עמותת החינוך המובילה בעולם ללימודי מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה בקרב ילדים ובני נוער. FIRST מעודדת ילדים ובני נוער להיות מנהיגי מדע באמצעות תוכניות רובוטיקה המבוססות על למידה מעשית, וחושפות לתלמידים הנדסה ותכנות בסביבת לימוד מרתקת, מכילה ויצירתית, בה הם עובדים בשיתוף פעולה לפתרון אתגר רובוטי שנתי.

החודשים האחרונים הראו לנו שהעולם צריך את FIRST יותר מתמיד, ו-FIRST צריכה אתכם, קהילת המתנדבים שלנו.

כשאתם מתנדבים עם FIRST, אתם מטפחים כישורים יקרי ערך בקרב ילדים ובני נוער. אתם בונים את הדור הבא של מנהיגי המדע והטכנולוגיה. אתם מעוררים בהם השראה להשתמש בכישוריהם כדי להשפיע לטובה על הקהילות שלהם ועל העולם. אתם מאירים את העתיד למיליוני צעירים ברחבי העולם.

התנדבות עם FIRST היא הזדמנות מדהימה עבורכם להיות מלאים באנרגיה ולהנות. אם אתם מחפשים סביבה מרגשת ומעוררת השראה לחולל שינוי, יש מקום בשבילכם כמתנדבים ב-FIRST! ישנם תפקידים שונים החל שיפוט פרסים, הנחיה, עזרה טכנית ועוד.

אנו נרגשים להזמין אתכם להצטרף אלינו להתנדבות ב-FIRST בעונת 2022/23 ולהיות חלק מקהילה עם חזון לעתיד. לחצו כאן!

בעונה זו, אנו חוזרים להפגש פנים-מול-פנים באירועים פיזיים מסורתיים, חגיגה שכולה הנדסה, מדע וטכנולוגיה. עשרות אירועים יתקיימו בישראל במהלך החודשים ינואר עד מרץ. בטיחות ובריאות המשתתפים שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו - כל האירועים יתקיימו בכפוף להנחיות התו הירוק ובהקפדה רבה.