דילוג לתוכן העמוד

עדכון 10: תחרות GIA, עדכונים במשחק הרובוט ותחרות ניסיון בחנוכה

יום רביעי, 18 בנובמבר 2020 (לפני 3 שנים)

קבוצות יקרות, אנו עוקבים ביחד אתכם אחר ההנחיות ומתווה החזרה ללימודים ועל כן אנו מודעים לאי הבהירות וחוסר הודאות העוטף את השנה. ברצוננו לאפשר לכמה שיותר קבוצות להשלים את תהליך הרישום ולהצטרף אלינו לעונה ועל כן אנו מאריכים את סגירת הרישום והתשלום עד ל־1 בדצמבר 2020. במידה ואתם נתקלים בקשיים בהפעלת הקבוצה אל מול הגורם האחראי או הארגון המפעיל, נשמח שתצרו אתנו קשר על מנת שנוכל לעזור.

השתתפות בתחרות ה-Global Innovation Awards

כמו מדי שנה, גם בעונת RePLAY 2020/21 אנו מזמינים קבוצות להתחרות בתחרות FIRST Global Innovation Awards powered by Star Wars: Force for Change העולמית. מכיוון שהתחרויות האזוריות תתחלנה השנה בתאריך מאוחר מהמועד האחרון להגשת המועמדויות, אנו פותחים מסלול מיוחד לבחירת המועמדים הישראלים לתחרות.

עד ל־13 בדצמבר 2020 על הקבוצה להודיע ל-FIRST ישראל שהיא מעוניינת להשתתף בתחרות ה-Global Innovation בעונת 2020/21 בטופס הבא. הצהרה זו אינה מחייבת, אך על הקבוצה לשקול היטב שהפתרון החדשני שהיא פתחה מהווה באמת פריצת דרך בעידוד אנשים לפעילות גופנית. רק קבוצות שהודיעו מראש על רצונן להשתתף בתחרות תוכלנה להגיש מועמדות בשלב הבא. מידע נוסף ניתן למצוא בקישור הבא.

עדכון משחק הרובוט

שימו לב כי התפרסם עדכון חדש למשחק הרובוט כאן.

השתתפות בתחרות ניסיון בחנוכה

אנו עובדים במרץ על בניית מתווה לתחרויות המקוונות אשר יתקיימו בחודשי אפריל- מאי השנה. לאחר סיום דיונים רבים בהשתתפות צוות מתנדבים ומנטורים וסגירת מתווה ראשוני, אנו עוברים לשלב הבא: קיום תחרות ניסיון אשר תבחן את המתווה שנקבע. על מנת לקיים תחרות כזו - אנו צריכים אתכם! אז מה צריך? אנו מחפשים קבוצות אשר הספיקו או יספיקו לבנות רובוט (גם אם חלקית) עד מועד תחרות הניסיון ומוכנות להצטרף אלינו לבדיקה של יום תחרות מלא! ניתן להירשם כאן, שימו לב, מספר המקומות מוגבל!

הזמנה לשיחה פתוחה עם רכזת התכנית

אנו מודעים לחוסר הוודאות ולחששות ועל כן נשמח להזמינכם לשיחות פתוחות עם רכזת התכנית. השיחות יתקיימו בתאריכים 24.11- התמקדות בתחרויות המקוונות, 1.12, 8.12 בשעה 20:00 בקישור הבא. במידה ואינכם יכולים להצטרף לשיחות, מצורף טופס בו תוכלו לכתוב שאלות לרכזת התכנית בכל נושא. בנוסף לכך, על מנת לעזור לכם ולקבוצתכם להתכונן כראוי לתחרויות המקוונת, נודה לכם אם תמלאו את השאלון הבא.

מחכים לפגוש את כולכם בקרוב! צוות FIRST ישראל