דילוג לתוכן העמוד

עדכון 11: תחרות ה-GIA, סמינר חנוכה, ומכתב מהמנכ"ל

יום שישי, 27 בנובמבר 2020 (לפני 3 שנים)

קבוצות יקרות,  אנו עוקבים ביחד אתכם אחר ההנחיות ומתווה החזרה ללימודים ועל כן אנו מודעים לאי הבהירות וחוסר הודאות העוטף את השנה. ברצוננו לאפשר לכמה שיותר קבוצות להשלים את תהליך הרישום ולהצטרף אלינו לעונה ועל כן הרישום יישאר פתוח עד לגמר מלאי הערכות. במידה ואתם נתקלים בקשיים בהפעלת הקבוצה אל מול הגורם האחראי או הארגון המפעיל, נשמח שתצרו אתנו קשר על מנת שנוכל לעזור. 

השתתפות בתחרות ה-Global Innovation

כמו מדי שנה, גם בעונת RePLAY 2020/21 אנו מזמינים קבוצות להתחרות בתחרות FIRST Global Innovation Awards powered by Star Wars: Force for Change העולמית. מכיוון שהתחרויות האזוריות תתחלנה השנה בתאריך מאוחר מהמועד האחרון להגשת המועמדויות, אנו פותחים מסלול מיוחד לבחירת המועמדים הישראלים לתחרות.

עד ל־13 בדצמבר 2020 על הקבוצה להודיע ל-FIRST ישראל שהיא מעוניינת להשתתף בתחרות ה-Global Innovation בעונת 2020/21 בטופס הבא. הצהרה זו אינה מחייבת, אך על הקבוצה לשקול היטב שהפתרון החדשני שהיא פתחה מהווה באמת פריצת דרך בעידוד אנשים לפעילות גופנית. רק קבוצות שהודיעו מראש על רצונן להשתתף בתחרות תוכלנה להגיש מועמדות בשלב הבא. מידע נוסף ניתן למצוא בקישור הבא.

סמינר חנוכה

פתחו יומנים ורשמו את התאריך! ב־15 בדצמבר, יום שלישי, נקיים סמינר נוסף למנטורים והפעם: סימולטורים בתחום הרובוט ועבודה מקוונת עם הקבוצה! וכמובן שלא שכחנו את התלמידים - במהלך יום הסמינר יתקיימו פעילויות והרצאות לתלמידי התכנית! פרטים נוספים ממש בקרוב.

הגרלת ערכת SPIKE PRIME שניה

ברכות לקבוצת ריינג'ר 973# מירושלים אשר זכתה בערכה החדשה מבית LEGO Education, ערכת ה-SPIKE Prime. אנחנו מאחלים לקבוצה המון הצלחה בעונה הקרובה! להזמנה ולרכישת ערכת ה- SPIKE Prime לעונה הקרובה, מוזמנים לפנות לעינת רון בכתובת [email protected].  למידע נוסף אודות הערכה, תוכלו למצוא כאן.

מבצע של חברת רובוטק לקבוצות FIRST

בעקבות הקול קורא, חברת רובוטק מציעה מארז של ערכת SPIKE Prime/ EV3 + מנוי ל CoderZ במחיר מיוחד! לפרטים נוספים, מוזמנים לפנות לעינת רון בכתובת [email protected] או בטלפון 052-2594476.

הזמנה לשיחה פתוחה עם רכזת התכנית

אנו מודעים לחוסר הוודאות ולחששות ועל כן נשמח להזמינכם לשיחות פתוחות עם רכזת התכנית. השיחות יתקיימו בתאריכים 1.12, 8.12 בשעה 20:00 בקישור הבא. במידה ואינכם יכולים להצטרף לשיחות, מצורף טופס בו תוכלו לכתוב שאלות לרכזת התכנית בכל נושא. בנוסף לכך, על מנת לעזור לכם ולקבוצתכם להתכונן כראוי לתחרויות המקוונת, נודה לכם אם תמלאו את השאלון הבא.

מכתב ממנכ"ל FIRST ישראל

מנטורים יקרים, במהלך שיחות עם מנטורים וחברי קהילה, הועלו בפנינו גורמים וסיבות שונות המונעות מקבוצות להצטרף לתוכנית השנה. כמוכם גם אנו עוקבים אחר ההנחיות ומתווה החזרה ללימודים השנה, שהוא בהחלט מתווה מאתגר ודורש גם מאיתנו לקבל החלטות מהירות ובזמן אמיתי. אחת המטרות ששמנו לעצמינו בתקופה זו, היא לעשות מאמץ להפעיל גם השנה את הקבוצות ולחשוף תלמידים נוספים לפרויקט FIRST. הכנו תוכנית מיוחדת לתחרויות וירטואליות באיכות גבוהה, ואנו נערכים לפיילוט עם מספר קבוצות במהלך חופשת חנוכה. אנו נמשיך לעדכן אתכם בהמשך השנה על כל שינוי, ומקווים שעם הזמן המצב יחזור לקדמותו. דנה ודובי מובילי התוכנית ואני עומדים לרשותכם ונשמח שתשתפו אותנו בכל נושא שתמצאו לנכון, בעיה או הארה, הכל על מנת לעזור לכם ולתלמידים לעבור את השנה הזו בצורה המוצלחת ביותר. תודה ובהצלחה, עדו.


מחכים לפגוש את כולכם בקרוב (גם אם רק בזום), צוות FIRST ישראל