דילוג לתוכן העמוד

עדכון 12: השתתפות בתחרות GIA, סמינר חנוכה, ושיחה עם רכזת התוכנית

יום חמישי, 03 בדצמבר 2020 (לפני 3 שנים)

קבוצות יקרות, אנו עוקבים ביחד אתכם אחר ההנחיות ומתווה החזרה ללימודים ועל כן אנו מודעים לאי הבהירות וחוסר הודאות העוטף את השנה. ברצוננו לאפשר לכמה שיותר קבוצות להשלים את תהליך הרישום ולהצטרף אלינו לעונה ועל כן הרישום יישאר פתוח עד לגמר מלאי הערכות. במידה ואתם נתקלים בקשיים בהפעלת הקבוצה אל מול הגורם האחראי או הארגון המפעיל, נשמח שתצרו אתנו קשר על מנת שנוכל לעזור.

השתתפות בתחרות ה-Global Innovation

כמדי שנה, גם בעונת RePLAY 2020/21 אנו מזמינים קבוצות להתחרות בתחרות FIRST Global Innovation Awards powered by Star Wars: Force for Change העולמית. מכיוון שהתחרויות האזוריות תתחלנה השנה בתאריך מאוחר מהמועד האחרון להגשת המועמדויות, אנו פותחים מסלול מיוחד לבחירת המועמדים הישראלים לתחרות.

עד ל־13 בדצמבר 2020 על הקבוצה להודיע ל-FIRST ישראל שהיא מעוניינת להשתתף בתחרות ה-Global Innovation בעונת 2020/21 בטופס הבא. הצהרה זו אינה מחייבת, אך על הקבוצה לשקול היטב שהפתרון החדשני שהיא פתחה מהווה באמת פריצת דרך בעידוד אנשים לפעילות גופנית. רק קבוצות שהודיעו מראש על רצונן להשתתף בתחרות תוכלנה להגיש מועמדות בשלב הבא. מידע נוסף ניתן למצוא בקישור הבא. נותרו 11 ימים לרישום לתחרות זו!

סמינר חנוכה

פתחו יומנים ורשמו את התאריך! ב־15 בדצמבר 2020, יום שלישי, נקיים סמינר נוסף למנטורים והפעם: סימולטורים בתחום הרובוט ועבודה מקוונת עם הקבוצה! וכמובן שלא שכחנו את התלמידים - במהלך יום הסמינר יתקיימו פעילויות והרצאות לתלמידי התכנית! לצפייה בלו"ז הסמינר.

הזמנה לשיחה פתוחה עם רכזת התכנית

אנו מודעים לחוסר הוודאות ולחששות ועל כן נשמח להזמינכם לשיחה פתוחה עם רכזת התכנית. השיחה תתקיים בנושא תחרות ה-Global Innovation ב־8 בדצמבר בשעה 20:00 בקישור הבא. במידה ואינכם יכולים להצטרף לשיחות, מצורף טופס בו תוכלו לכתוב שאלות לרכזת התכנית בכל נושא. בנוסף לכך, על מנת לעזור לכם ולקבוצתכם להתכונן כראוי לתחרויות המקוונת, נודה לכם אם תמלאו את השאלון הבא.

סיום תפקידה של נירית חקלאי

ב־15 בינואר 2021, נירית חקלאי, סמנכ"לית התפעול שלנו זו השנה החמישית, תסיים את תפקידה באופן רשמי. כולנו מאחלים לה בהצלחה רבה בכל אשר תפנה! וכמה מילים מנירית:

השנים ב-FIRST ישראל לימדו אותי שהכל אפשרי כשאנשים טובים פועלים יחד למען מטרות חשובות. אוהבת את כולכם ומחפשת את האתגר הבא, מוזמנים להמשיך לשמור על קשר, אני נשארת עם אותו מספר נייד. המייל האישי שלי [email protected]


מחכים לפגוש את כולכם בקרוב (גם אם רק בזום), צוות FIRST ישראל