דילוג לתוכן העמוד

עדכון 15: תאריכי התחרויות, התנדבות וטופס הסכמה

יום שלישי, 16 בפברואר 2021 (לפני 3 שנים)

קבוצות יקרות, אנו עוקבים ביחד אתכם אחר המצב ובטוחים כי בקרוב נוכל לחזור לעבודה עם התלמידים! במידה ואתם נתקלים בקשיים בהפעלת הקבוצה אל מול הגורם האחראי או הארגון המפעיל, נשמח שתצרו אתנו קשר על מנת שנוכל לעזור.  

נדרשת פעולה: חתימת הורי התלמידים על טופס ההסכמה

לאחר פניות ממספר מנטורים והורים, טופס ההסכמה עודכן והופשט לנוחיותכם (אין צורך לחתום מחדש במידה והורי התלמיד חתמו על טופס ההסכמה לפני עדכון זה). אם בקבוצתכם ישנם תלמידים שהוריהם עדיין לא חתמו על טופס ההסכמה של FIRST, אנא בקשו מהם לחתום על הטופס בכתובת legal.firstisrael.org.il. שימו לב כי באחריות המנטורים להוסיף לפני כן את התלמידים ברישום הקבוצה במערכת ניהול הקבוצות, תחת דף ניהול הקבוצה. ניתן להיעזר במדריך זה. קבוצה אשר לא השלימה את חתימת הורי התלמידים על טופס ההסכמה, לא תוכל להירשם או להשתתף באירועי FIRST!

תאריכי התחרויות

כפי שפורסם בעדכונים הקודמים, התחרויות יתקיימו באופן מקוון, באמצעות פלטפורמה חדשה ונגישה של FIRST. ההרשמה לתחרויות תיפתח ביום ראשון, ה־14 במרץ בשעה 19:00 ותיסגר ביום רביעי, ה־17 במרץ בשעה 19:00. ההרשמה תתבצע דרך האזור האישי במערכת FIRST Israel Dashboard. שימו לב כי התאריכים עלולים להשתנות במידת הצורך עד למועד פתיחת ההרשמה לתחרויות. תאריכי האליפות יפורסמו בהמשך.

לצפייה בתאריכי התחרויות לחצו כאן

עדכון משחק הרובוט

שימו לב כי התפרסם עדכון חדש למשחק הרובוט במפת המשאבים.

התנדבות בתחרויות

הכשרת שופטי התחומים נפתחה! כל השופטים (גם ותיקים) אשר מעוניינים לשפוט השנה בתחרויות נדרשים לעבור את ההכשרה בעקבות מספר שינויים בתהליך השיפוט. הכשרת שופטי הזירה נפתחה! שימו לב כי העונה, המתנדבים לתפקיד שופט זירה חייבים להיות בני 16 ומעלה. פרטים נוספים ורישום במערכת FIRST Israel Dashboard.

מחכים לשמוע מכם בקרוב, צוות FIRST ישראל