דילוג לתוכן העמוד

עדכון 17: הרשמה לתחרויות, מסמכי הכנה לתחרויות וצילום מקצי הזירה

יום רביעי, 10 במרץ 2021 (לפני 3 שנים)

קבוצות יקרות, לפניכם עדכון חשוב בנוגע לתחרויות.

נדרשת פעולה: חתימת הורי התלמידים על טופס ההסכמה

שימו לב! בשבוע הבא נפתח הרישום לתחרויות, קבוצות אשר לא השלימו את החתימה על טופס ההסכמה לא יוכלו להירשם או להשתתף בתחרויות! אם בקבוצתכם ישנם תלמידים שהוריהם עדיין לא חתמו על טופס ההסכמה של FIRST, אנא בקשו מהם לחתום על הטופס בכתובת legal.firstisrael.org.il. שימו לב כי באחריות המנטורים להוסיף לפני כן את התלמידים ברישום הקבוצה במערכת ניהול הקבוצות, תחת דף ניהול הקבוצה. ניתן להיעזר במדריך זה.

אנא הוסיפו את התלמידים כבר עכשיו, וחסכו מכולנו אי נעימות ברגע האחרון.
להוספת התלמידים לקבוצה במערכת לחצו כאן

התנדבות בתחרויות

על מנת לקיים את התחרויות בצורה מיטבית לקבוצות, נשמח לעזרתכם בגיוס מתנדבים לשיפוט כשופטי תחום ושופטי זירה. הכשרת שופטי התחומים נפתחה! כל השופטים (גם ותיקים) אשר מעוניינים לשפוט השנה בתחרויות נדרשים לעבור את ההכשרה בעקבות מספר שינויים בתהליך השיפוט. הכשרת שופטי הזירה נפתחה! שימו לב כי העונה, המתנדבים לתפקיד שופט זירה חייבים להיות בני 16 ומעלה. פרטים נוספים ורישום במערכת FIRST Israel Dashboard.

תקינות המשימות והמגרש

במהלך הצילום למקצים הרשמיים אתם תשתמשו בדגמי המשימות מערכת האתגר שקיבלתם. מאוד חשוב שהדגמים יהיו בנויים באופן מדויק, בהתאם להנחיות הבנייה המופיעות באתר.  במידה והתקשיתם בבניית הדגמים, במידה ויש לכם שאלה, או במידה וחסרים לכם חלקים מהערכה, אנא פנו אלינו במייל [email protected].

מסמכי הכנה לתחרויות

מארז ההכנה לתחרות ומסמכים נלווים הועלו למפת המשאבים, קראו את המסמכים בקפידה, בכל מקרה של שאלה ניתן לפנות לרכזת התוכנית. בשבועות הקרובים יועלו מסמכים נוספים כחלק מההכנה לתחרות.  ההרשמה לתחרויות תיפתח ביום ראשון, ה־14 במרץ בשעה 19:00 ותיסגר ביום רביעי, ה־17 במרץ בשעה 19:00. ההרשמה תתבצע דרך האזור האישי במערכת FIRST Israel Dashboard. לנוחיותכם, מצורפים תאריכי תחרויות המוקדמות (תאריכי האליפות יפורסמו בהמשך). כפי שפורסם במארז ההכנה לתחרות, מקצי הזירה יצולמו ויועלו למערכת התחרות מספר ימים לפני יום התחרות. מצורפים בטבלה מטה תאריכי המועד האחרון להעלאת המקצים לכל אחת מהתחרויות.

עדכון: חלו שינויים בעקבות המצב הביטחוני, ראו את עדכון #21 למידע נוסף.

תחרות
תאריך
מועד אחרון להעלאת מקצים
תחרות ללא רובוט
יום רביעי, ה־28 באפריל
X
תחרות מוקדמות #1
יום רביעי, ה־5 במאי
יום ראשון, ה־2 במאי
תחרות מוקדמות #2
יום חמישי, ה־6 במאי
יום שני, ה־3 במאי
תחרות מוקדמות #3
יום שני, ה־10 במאי
יום רביעי, ה־5 במאי
תחרות מוקדמות #4
יום רביעי, ה־12 במאי
יום ראשון, ה־9 במאי
תחרות מוקדמות #5
יום שלישי, ה־18 במאי
יום שלישי, ה־11 במאי
תחרות מוקדמות #6
יום חמישי, ה־20 במאי
יום חמישי, ה־13 במאי
תחרות מוקדמות #7
יום רביעי, ה־26 במאי
יום ראשון, ה־23 במאי
תחרות מוקדמות #8
יום חמישי, ה־27 במאי
יום שני, ה־24 במאי
תחרות מוקדמות #9
יום שני, ה־31 במאי
יום רביעי, ה־26 במאי
תחרות מוקדמות #10
יום רביעי, ה־2 ביוני
יום ראשון, ה־30 במאי

עדכון בנוגע לצילום משחק הרובוט: כל קבוצה תוכל לצלם את מקצי הזירה בזמנה החופשי, כל עוד היא מעלה את הסרטונים למערכת התחרות עד לתאריך המועד האחרון להעלאת המקצים כמופיע בטבלה שלעיל.

מחכים לראותכם, צוות FIRST ישראל