דילוג לתוכן העמוד

עדכון 10: פסטיבלים מחזור שני, הודעות חשובות

יום שני, 29 באפריל 2019 (לפני 4 שנים)

סטטוס קבוצות- נדרשת פעולה! 

המחזור השני של עונת MISSION MOON המשימה: ירח בעיצומו ואנו מקווים שכולכם כבר טסתם לחלל ונחתתם על הירח בהנאה בין מפגש למפגש. כחלק מהליווי שלנו אתכם במהלך העונה, להלן מספר דרכים שיעזרו לכם לוודא שאתם במסלול הנכון והמומלץ עד לפסטיבלים:

 1. סקר סטטוס קבוצות מחזור שני- קבוצות מוזמנות למלא סקר קצר שיעזור לכם ולנו להבין באיזה שלב הקבוצה שלכם נמצאת בעונה. הסקר הינו הזדמנות טובה עבורכם גם להפנות אלינו שאלות ולעלות בעיות שנתקלתן בהן. למילוי [הקליקו כאן](http://).
 2. ביקורי קבוצות- קבוצות חדשות אשר מעוניינות שנגיע אליהן לביקור באחד ממפגשי הקבוצה, מוזמנות לכתוב לנו בדוא"ל: jr.fll@firstisrael.org.il ואנו נשתדל להגיע לכמה שיותר קבוצות. 

פסטיבלים מחזור ב': רשימת מיקומים ומועדים - נדרשת פעולה! 

הרישום ייפתח ב01/05 יום רביעי בשעה 21:00 וייסגר ב05/05 יום ראשון בשעה 21:00.

 • הרישום הינו על בסיס כל הקודם זוכה!
 • ניתן להירשם לפסטיבל אחד בלבד מבין הפסטיבלים המופיעים בטבלה בהמשך.
 • קבוצות המארחות פסטיבל, משובצות מראש בפסטיבל שלהן ולא נדרש לבצע רישום מראש אך יש לוודא שאכן קבוצות אלו רשומות במערכת)על אחריותן בלבד(. יתר הקבוצות, מוזמנות להיכנס למערכת הרישום וניהול קשובות ולהרשם לאירועים.
 • לפני הרישום, יש לוודא במערכת הרישום כי הסטטוס של קבוצתכם הינו "מאושרת". קבוצות שאינן מאושרות לא תוכלנה להירשם לפסטיבל.
 • רק המנטור הרשום במערכת יוכל לרשום את הקבוצות לאירוע, במידה ואדם אחר רושם את הקבוצות יש להצטייד מראש בשם ובסיסמת המנטור הרשום.

לידיעה,

 • קבוצות תוכלנה לשנות את מיקום הפסטיבלים רק על בסי מקום פנוי בלבד ובאישור FIRST בטווח התאריכים של הרישום.
 • קבוצות הרשומות למחזור השני במסלול הMINI ומעוניינות להשתתף בפסטיבל, תוכלה לעשות זאת בתשלום נוסף בסך 150 ש"ח לכל קבוצה בתנאי שיהיה מקום פנוי בפסטיבלים ובאישור של FIRST.

להלן מיקומים ומועדי הפסטיבלים:

 • הזמנות, לו"ז ופרטים נוספים אודות הפסטיבלים יפורסמו בהמשך.
 • המיקומים והמועדים עשויים עדיין להשתנות.
 • פסטיבלים המסומנים ב-* מנוהלים ומתופעלים ע"י הארגונים המארחים בשיתוף FIRST ישראל.

פסטיבלים מחזור ב': טופס ויתור והסכמה - נדרשת פעולה! 

קבוצות רשומות (כל הקבוצות ללא קשר למסלול שאליו נרשמו) מתבקשות להחתים את הורי ילדי הקבוצה על טופס הסכמה וויתור. אנו ממליצים בחום להעביר את ההנחיות והקישורים הרלוונטים כבר עכשיו להורים ולא לחכות עד לאירוע סיום הפעילות. חתימה על טופס זה מהווה תנאי להשתתפות באירוע הסיום.

התהליך מורכב ממספר שלבים:

 1. על הורי הילדים למלא את הטופס. בסיום מילוי הטופס יתקבל אישור לדוא"ל.
 2. באחריות המנטור לוודא שכל הורי הילדים בקבוצה ממלאים את הטופס. במידה והורי הילדים ממלאים את הטופס הידני, יש לשמור את הטפסים בתיקייה נגישה ולהביאם אתכם ביום הפסטיבל.
 3. לאחר חתימת כל הורי הילדים החברים בקבוצה על הטופס, על מנטור הקבוצה לחתום על טופס הצהרת המנטור. בסיום החתימה, יש לסרוק טופס זה ולהעלותו למערכת רישום וניהול הקבוצות.

הנחיות להעלאת הטופס למערכת רישום וניהול הקבוצות: הזנת דוא"ל וסיסמא, לחיצה על "לניהול קבוצה לחץ כאן" ולאחר מכן, העלאת הטופס לתוך תיבת טעינת הקבצים, לחיצה על "שמירה וחזרה למסך ניהול הקבוצות".

בהצלחה לכל המנטורים החדשים והוותיקים, המשך עונה מהנה ומעשירה לכולנו! צוות FIRST LEGO League Jr ישראל.