דילוג לתוכן העמוד

תמיכה ב-FIRST היא השקעה במנהיגי המדע והטכנולוגיה של העתיד

FIRST היא עמותת החינוך המובילה בעולם ללימודי מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM) בקרב ילדים ובני נוער. במשך למעלה מ-30 שנה, תלמידים מכלל גווני החברה פיתחו ביטחון עצמי בתחומי ה-STEM וכישורים יקרי ערך בעולם האמיתי, באמצעות תוכניות FIRST הסוללות עתיד טוב יותר.

ל-FIRST יש השפעה מוכחת על לימודי STEM ופיתוח כישורים הרבה מעבר לבית הספר. בוגרי FIRST מובילים ביחידות הטכנולוגיה המובחרות של צה״ל, בפקולטות ההנדסה של האוניברסיטאות המובילות וכן בהייטק.

FIRST הוא ארגון ללא מטרות רווח, המונע על ידי מתנדבים, ומקדם תרבות של הכרת תודה. פעילות FIRST בארץ ובעולם נתמכת על ידי רשת ענפה ונדיבה של תאגידים, קרנות, מוסדות חינוך, גופים ציבוריים, חברות, אנשי חינוך, מנטורים, מתנדבים, ורבים אחרים שבלעדיהם FIRST לא הייתה יכולה ליצור את ההשפעה שהיא עושה.

תמונה של ילדים משתתפים בפעילות FIRST

תמיכה כספית

התמיכה שלך ב-FIRST תעזור לנו להרחיב את פעילות FIRST ולהפוך אותה לזמינה לכל תלמיד בישראל, עכשיו ובעתיד. עזרו לנו לעורר השראה בילדים ובני נוער להמשיך ולשאוף למצוינות במדע וטכנולוגיה. התרומה מוכרת לצרכי מס - קבלה ומכתב תודה ישלחו אליכם.

למידע נוסף

התנדבות באירועים

FIRST מקיימת עשרות אירועים בישראל מדי שנה, אלו המתאפשרים בתמיכת מתנדבים אלפי מתנדבים. התנדבות עם FIRST היא הזדמנות מדהימה עבורכם להיות מלאים באנרגיה, ולהנות. בין אם יש לכם מומחיות טכנית או לא, יש תפקיד התנדבות שמתאים במיוחד בשבילכם. הזמן שתקנו יעניק השראה לכל תלמיד שמשתתף ב-FIRST ויאפשר לכם להיות חלק מקהילה עם חזון לעתיד.

למידע נוסף
תמונה של מתנדבים בתחרות FIRST
תמונה של מנטורים יחד עם האלוף במיל׳ אביהו בן-נון

מנטורינג

FIRST יוצרת יחסי חונכות רבי עוצמה בין צעירים למדריכים. מעורבות משמעותית של מבוגרים בחייהם של צעירים היא מרכיב חיוני לפיתוח פוטנציאל. מנטורים עשויים להיות הורים, מורים, מהנדסים מקצועיים, ותיקים וכו׳, בכל גיל אשר מלמדים אחרים את מה שהם יודעים - בין אם זה טכני, ובין אם לא.

למידע נוסף

תרומה באמצעות מקום העבודה

חברות רבות משתמשות בפורטלים כמו Benevity או GlobalGiving, דרכן ניתן לתרום ל-FIRST בישראל. פנו למעסיק שלכם למידע נוסף בנוגע לתרומה חד-פעמית או חוזרת.

מעסיקים רבים אף יגדילו את ההשפעה שלכם ויבצעו מאצ'ינג (Matching) כדי להכפיל כל תרומה כספית ושעת ההתנדבות שלך.

מתן חסות

החברות המובילות בעולם, ביניהן מעל מ-200 מתוך 500 החברות הרווחיות ביותר בארה״ב (Fortune 500), מספקות מימון, הדרכות והרצאות, התנדבות עובדים, טכנולוגיה וציוד כדי להפוך את FIRST למציאות.

אפשרויות תמיכה ב-FIRST

תמיכה כספית - מוכר לצרכי מס
תרומה של ציוד, תוכנות ומשאבים לקבוצות ברחבי הארץ
הענקת מלגות לבוגרי התוכנית
התנדבות עובדים באירועי FIRST

כיצד שותפות עם FIRST תקדם את החברה שלך?

חיזוק מוניטין החברה בקהילה
שיפור חשיפת מותג החברה
יצירת מסלול למתמחים ולעובדים עתידיים - דור העתיד של החברה
יצירת הזדמנויות להתנדבות משמעותית ומלאת השראה
יצירת הזדמנויות הכשרה חדשות
הגברת המחויבות של העובדים לחברה שלך
לפרטים נוספים ולבניית מתווה שותפות מותאם עבוכם, פנו אל [email protected]