דילוג לתוכן העמוד

FIRST® משיקה את עונת הרובוטיקה 2022-2023

יום חמישי, 26 במאי 2022 (לפני שנתיים)

בכל פעם שאנו מחברים לחשמל, מתדלקים, מסובבים מפתח, או לוחצים על כפתור, אנו משתמשים באנרגיה, ששומרת על העולם שלנו פועל. כדי לצמצם את השפעות השימוש באנרגיה על האקלים בכדור הארץ, אנו מחוייבים להמציא רעיונות חדשים.

אנו נרגשים על עונת הרובוטיקה 2022-2023 FIRST® ENERGIZE℠, המוצגת על-ידי Qualcomm, בה קבוצות מרחבי העולם ימציאו מחדש את עתיד האנרגיה בת-קיימא ויניעו את רעיונותיהם קדימה. אנו גאים לחבור שוב ל-Qualcomm, השותפה האסטרטגית הוותיקה שלנו ונותנת החסות של העונה כדי להעצים ולבנות את הדור הבא של מנהיגי המדע והטכנלוגיה.

יחד עם קהילה עולמית של תלמידים, מנטורים, אנשי חינוך, מתנדבים, בוגרים ונותני חסות, עונה זו תעניק השראה לצעירים ליצור פתרונות חדשניים כדי לשפר את העולם שלנו. ברוכים הבאים ל-FIRST® ENERGIZE℠. החדשנות לא יכולה לחכות.

במשך יותר מ-30 שנה, תוכניות FIRST® שינו את חייהם של מיליוני תלמידים ברחבי העולם באמצעות מתודולוגיות חינוך מוכחות, המבוססות על למידה מעשית, וחושפות לתלמידים הנדסה ותכנות בסביבת לימוד מרתקת, מכילה ויצירתית, בה הם עובדים בשיתוף פעולה לפתרון אתגר רובוטי שנתי.

תוכניות FIRST נמצאות במאגר התוכניות החינוכיות של משרד החינוך, והן מתאימות לתקצוב במערכת גפ״ן לניהול פדגוגי, באמצעות סל מענים פדגוגיים ורגשיים ותת-סל תחומי מדע, טכנולוגיה ומתמטיקה. אנשי חינוך? פנו למנהל/ת בית הספר כדי להגיש תקצוב לקבוצתכם בשנה״ל תשפ״ג.

מעוניינים במידע נוסף אודות פתיחת קבוצות FIRST חדשות? לחצו כאן. יחד, אנו בונים את העתיד.