דילוג לתוכן העמוד

עדכון 2: מענקים, תקצוב באמצעות גפ״ן ועוד

יום רביעי, 14 בספטמבר 2022 (לפני שנתיים)

קבוצות יקרות, אנו בעיצומה של תקופת הרישום וקבוצות רבות כבר הצטרפו אלינו לעונה מרתקת זו. במידה ועדיין לא הסדרתם רישום ותשלום לעונה, אנא עשו זאת בהקדם באמצעות ה-Dashboard של FIRST ישראל. לנוחותכם, צוות התמיכה הטכנית של FIRST זמין עבורכם לשאלות בנושא הרישום בכתובת [email protected].

פתיחת המענקים לעונת 2023

כמידי שנה, תאגידים ותורמים נדיבים מציעים אפשרויות תמיכה לקבוצות FIRST ברחבי העולם. אנו מזמינים קבוצות FIRST Robotics Competition להגיש בקשות למענקים כספיים באמצעות העמוד הבא, שמתעדכן מעת לעת. בכל עונה, קבוצה זכאית למענקים בסכום כולל של עד 6,000$. הקפידו לעקוב אחר מועדי ההגשה ואחר הקריטריונים השונים. ככל, כל המענקים עבור קבוצות שהסדירו את ההרשמה לעונת 2023 בלבד.

בנוסף לכך, אנו מעודדים קבוצות להגיש בקשת תמיכה למענק ה-FIRST Equity and Access, המיועד לתמיכה בפרויקטים להגדלת ההשתתפות של נשים ו/או אוכלוסייה מוחלשת ב-STEM. המועד האחרון להרשמה הוא יום שישי הקרוב, ה-16 בספטמבר 2022.

תקצוב קבוצות באמצעות גפ״ן

אנו שמחים לראות את מאות קבוצות FIRST שהשלימו את ההרשמה לעונה והגישו בקשות לתקצוב במערכת גפ״ן של משרד החינוך. עד כה, קרוב למליון ש״ח כבר הוגשו על-ידי הקבוצות. ההרשמה מתרחשת כבכל עונה, באמצעות ה-Dashboard של FIRST ישראל, במקביל להגשת בקשת התקצוב במערכת גפ״ן, לבתי ספר שייבחרו בכך. כמו כן, גם העברת תשלום דמי ההשתתפות בעונה נפרד מתהליכי בגפ״ן ואינו תלוי בו. את התשלום יש לבצע באחת מהאפשרויות המפורטות כאן.

סיכום מפגש שולחנות עגולים

בחודש יולי האחרון קיימנו כנס ״שולחנות עגולים״ לסקירת עונת 2021/22. אנו מודים למנטורים ולמתנדבים שהגיעו לקחת חלק במפגש זה. ההצעות שעלו נבחנות בימים אלו מתוך כוונה ליישמן, בהובלת המנטורים והמתנדבים לקידום הנושאים והמשך חשיבה מעמיקה.

MATLAB ו-Simulink ישראל

בהמשך לשיתוף הפעולה הפורה של FIRST עם MATLAB ו-Simulink ישראל, אנו שמחים לשתף אתכם בערכה וירטואלית לקבוצות FIRST הכוללת גישה מורחבת למגוון כלים ותכנים חשובים למנטורים וחברי קבוצה בצורה מונגשת וקלה.

אירוע Off-Season

אנו נרגשים לקראת אירוע ה-Off-Season המאורגן על-ידי הקהילה, בשיתוף FIRST ישראל בהיכל אנרבוקס, חדרה, ב-12 עד ה-13 באוקטובר 2022. בתחרות ישתתפו 40 קבוצות וזו הזדמנות לבוא ולהתנדב או לצפות ולהנות לקראת פתיחת העונה. מחכים לראותכם!

בהצלחה רבה, צוות FIRST ישראל