דילוג לתוכן העמוד
חווית הלימוד החדשנית של FIRST מגיעה לגפ״ן | למדו עוד

לוח אירועים ותחרויות FIRST לעונת 2021‎

יום שלישי, 16 בפברואר 2021 (לפני שנתיים)

לוח אירועים ותחרויות FIRST לעונת 2021‎

יום שלישי, 16 בפברואר 2021

קהילה יקרה, בימים אלו מתחילה חזרה לשגרה וכך גם אנחנו ב-FIRST.

אנו שמחים שרוב הקבוצות ממשיכות להיפגש מרחוק, ולמרות המצב ישנם תוצרים מצויינים. עם זאת, ישנן קבוצות FIRST LEGO League Challenge שעדיין לא החלו בבניית הרובוט ובגילאים הבוגרים לא נפגשו כלל. 

קבוצות FIRST LEGO League Challenge ו-FIRST Tech Challenge ישתתפו בתחרויות וירטואליות לפי המתוכנן על פי לוח הזמנים המצורף.  במידה ויתאפשר, נקיים מפגשי תחרויות פיזיות במתכונת Offseason במגרש חוקי עבור קבוצות FIRST Robotics Competition, בהתאם ובשיתוף פעולה מלא עם מטה FIRST בארה״ב, וכמובן בכפוף לאישורי משרד הבריאות.

בשלב זה אנו משתפים אתכם בתכנון האירועים השנתי ברמה הארגונית, כפי שאנו רואים אותו נכון להיום. עונת התכנון, הבניה והתחרויות חשובה לכולנו, אך בריאות המשתתפים חשובה עוד יותר, ולכן אנו צופים שיתכנו שינויים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

לצפייה בלוח הזמנים לחצו כאן

נדרשת פעולה: חתימת הורי התלמידים על טופס ההסכמה

לאחר פניות ממספר מנטורים והורים, טופס ההסכמה עודכן והופשט לנוחיותכם (אין צורך לחתום מחדש במידה והורי התלמיד חתמו על טופס ההסכמה לפני עדכון זה). אם בקבוצתכם ישנם תלמידים שהוריהם עדיין לא חתמו על טופס ההסכמה של FIRST, אנא בקשו מהם לחתום על הטופס בכתובת legal.firstisrael.org.il. שימו לב כי באחריות המנטורים להוסיף לפני כן את התלמידים ברישום הקבוצה במערכת ניהול הקבוצות, תחת דף ניהול הקבוצה. ניתן להיעזר במדריך זה. קבוצה אשר לא השלימה את חתימת הורי התלמידים על טופס ההסכמה, לא תוכל להירשם או להשתתף באירועי FIRST!  

התנדבות בתחרויות FIRST LEGO League Challenge

הכשרת שופטי התחומים נפתחה! כל השופטים (גם ותיקים) אשר מעוניינים לשפוט השנה בתחרויות נדרשים לעבור את ההכשרה בעקבות מספר שינויים בתהליך השיפוט. הכשרת שופטי הזירה נפתחה! שימו לב כי העונה, המתנדבים לתפקיד שופט זירה חייבים להיות בני 16 ומעלה. פרטים נוספים ורישום במערכת FIRST Israel Dashboard.

בהצלחה רבה, צוות _FIRST _ישראל